Ja käes ongi suvine taime-, juur- ja puuviljade kasvatushooaeg! Lisaks tavapärastele tomatitele ja kurkidele katsetavad eestlased üha rohkem ka eksootiliste viljadega. Näiteks kasvavad kodumaistes tingimustes hästi nii arbuus, melon, baklažaan kui artišokk. Meie põhjamaises kliimas kannavad vilja ka melon ja banaan, rääkimata viinamarjadest. Igal juhul on see väga põnev, sest kasvuhoonete müük kasvab ja meie suvine pidulaud muutus just värvikamaks ja maitsvamaks!

Milleks kasvatada kodus eksootilisi vilju?

 1. Vahvad (aia)peod ja sünnipäevad. Tänu põnevatele puu- ja juurviljadele, mida Sa oma kasvuhoones kasvatada saad, võid Sa korraldada nüüd tunduvalt vingema karakteriga pidusid. Palju ägedam ju, kui tavapärase kartulisalati ja viineriga!
 1. Väikeettevõtlus. Kasvuhoone võimaldab Sul kasvatada igat masti (nii kodu- kui välismaiseid) puu- ja juurvilju, neid viljadena müüa või põnevaid saaduseid valmistada. Suviti toimuvad üle Eesti eriilmelised laadad, festivalid ja hoovikohvikutepäevad, kus Sa saad oma moose, pestosid, mahlasid jms müüa. Sügis-talvisel perioodil on selleks talupoed ning miks mitte võtta plaani ka supermarketite ketid!
 1. Rikkalikum menüü ja parem elu. Eestlane on harjunud sööma lihtsat ja rammusat toitu. Samas ei ütle me üldjuhul ära ka mõnest värvikamast ampsust. Vahel on ju hea rutiinist välja murda ja perele midagi eksootilisemat valmistada. Ja eriti hea on see, kui kõik vajalikud puu- ja juurviljad pärinevad Sinu enda kasvuhoonest!
 1. Tervislikum elu. Mida vähem suhkruid ja küllastunud rasvu, seda parem elu. Mida rohkem värskeid ning ilma kemikaalideta töödeldud juurvilju seda parem. Ise tehtud, hästi tehtud! Kvaliteetsem toit tähendab kõvasti kvaliteetsemat elu.

NB! Loe kindlasti ka kasulikke nõuandeid selle kohta, kuidas eksootilisi vilju oma kodus kasvatada.

Gampre kasvuhoonete müük, eelised ja kasutus:

 • Kasvuhoone on valmistatud tugevast alumiiniumprofiilist, mis ei vaja lisahooldust;
 • Profiilide ühendamiseks kasutatakse roostevabast terasest detaile;
 • Materjalidest kasutatakse läbipaistvat 6 mm kihtplastikut ehk polükarbonaati;
 • Kasvuhoonel on UV-kaitse;
 • Kasvuhoone ehitamiseks kasutatakse ainult EU-s toodetud materjale;
 • Kõik detailid on mõõtu lõigatud ja mugavalt pakitud;
 • Kasvuhoone saab ise kokku panna, selleks ei ole arvis professionaalset abi;
 • 5-aastane garantii.

Kui Sul tekkis huvi ning Sa sooviksid Gampre kasvuhoonete kohta lisainfot, siis võta meiega julgelt ühendust!