GAMPRE järelmaks – ei soovi maksta kogu summat korraga? Maksa osamaksete kaupa!

Kasuta toodete või teenuste eest maksmisel just GAMPRE järelmaksu – kõige soodsam, mugavam ja kiirem järelmaksulink Eestis!
Lisa tooted ostukorvi, kinnita oma tellimus ning vali makseviisidest GAMPRE järelmaksulink. Maksmisel valige sobiv periood, igakuise osamakse suurus ning digiallkirjastage mugavalt ID-kaardi või Mobiili-ID abil.

GAMPRE järelmaksu puhul on tegemist ülimalt kiire ning mugava makselahendusega, mis aitab koostada sulle sinu poolt valitud perioodi alusel maksegraafiku ehk maksta osamaksete kaupa. Antud makselahendus teeb krediidiotsuse reaalajas ning aitab ostu sooritada vähem kui 60 sekundiga.

TÄHELEPANU! Iga järelmaks on finantskohustus. Enne järelmaksulepingu sõlmimist tutvuge vastava teenuse tingimustega ning vajadusel konsulteerige asjatundjaga.

GAMPRE järelmaksu pakkujaks on ESTO AS (reg. kood 14180709).

GAMPRE järelmaksu tavatingimused on järgmised:
•  Intess alates 0%
•  Lepingutasu alates 0 eurost
•  Periood kuni 4 aastat

GAMPRE järelmaksu saavad taotleda kõik 18-70-aastased Eesti Vabariigi kodanikud. GAMPRE järelmaksu on võimalik vormistada kiirelt ja mugavalt ka juriidilisele isikule.

Iga finantsotsusega kaasnevad riskid ja kohustused, mistõttu palume laenutoodete tarbimise vajadus hoolikalt läbi mõelda. Näiteks 1500-eurose laenusumma puhul 12 kuuks fikseeritud intressiga 9.90% aastas ja lepingutasuga 0 eurot on krediidi kulukuse määr 23,16 %, kuumakse suurus 139,68 eurot ning tarbija poolt tagasi makstav kogusumma 1,676.16 eurot. Järelmaks on finantskohustus ning enne otsuse tegemist tutvuge põhjalikult lepingu tingimustega ja vajadusel pidage nõu ESTO AS töötajaga või muu asjatundjaga.

Liisi järelmaks

Elu toob tihti kaasa ootamatuid väljaminekuid ning kõiki kulutusi ei ole alati võimalik ega ka mõistlik üheaegselt teha. Sellistel puhkudel on heaks alternatiiviks järelmaks, mis annab võimaluse hajutada maksmine pikema perioodi peale ning tasuda toodete või teenuse eest osade kaupa. Põhjus, miks Liisi järelmaks on eestlaste seas eelistatuim, on meie sadadest koostööpartneritest koosnev võrgustik. Liisi järelmaksuga saad soetada midaiganes süda ihkab – alates aiatarvikutest kuni autodeni välja.