Gampre talveaed regiumTalveaed

Talveaed on klaasitud terrass – koht kus unistada ja nautida suve.
Unikaalsed REGIUMi verandad lühendavad talve ja pikendavad suve. Klaasid tekitavad õhulise ja valgusküllase atmosfääri, kus naudid looduse lähedust ruumist väljumata.

REGIUM talveaed/suveaed on maja küljes olev juurdeehitis, millel seinad on karastatud klaasist ja katus valmistatud tugevast akrüülist. UV-kaitsega ja 16mm paks akrüül on varustatud anti-drop süsteemiga, et vältida mustuse kogunemist. Meie pakutud lehtlad on nii-öelda külm lahendus.

Terrassi klaasimine

Klaasimiseks pakume kahte erinevat lahendust:
⦁ raamidega klaasistus,
⦁ raamideta klaasistus.

Raamidega terrassiklaasid

Lihtsasti paigaldatav süsteem, kus klaasmoodulid liiguvad sujuvalt üksteise taha. Alumiinium raamid värvime RAL-kataloogi alusel. Põhilisteks värvideks on kujunenud pruun (RAL 8019), valge (RAL 9016), hall (RAL 7016). Alumine juhtsiin on saab olla 2-, 3- või 4-realine. Iga uks liigub oma soonel.

Raamideta terrassiklaasid

Raamideta terrassiklaasid sarnanevad oma tööpõhimõttelt raamidega moodulitega. Raamideta lahendusel kasutame 8-10mm paksusega karastatud klaasi, mis ei vaja alumiinium raami. Raami puudumine loob palju õhulisema tulemuse ja ei piira ilusat vaadet terrassilt.