Täna on meie kõikide elu nii kiire tempoga, et iga moment ja tegevus, mida säästa annab, lisab elule kõvasti väärtust juurde. Ajame me ju kõik taga üha lihtsamaid, mugavamaid ja kiiremaid viise, kuidas oma igapäevaseid asjatoimetusi teha. Sama kehtib ka suviste aiatööde kohta. Ja kuigi näppude mulda pistmine mõjub hästi nii vaimule kui tervisele, on peenraid või kasvuhoonet omades üks tüütumaid ja aeganõudvamaid tegevusi taimede kastmine.

Mahlakat kodus kasvatatud tumepunast tomatit meeldib meile kõigile süüa, kuid taime eest hoolitsemine ja selle kastmine on aega- ja energiat nõudev. Abiks võiks olla praktiline kastmissüsteem. Selle peale võib ju kasvõi taimemürki võtta, et kastmissüsteem teeb Sinu elu palju lihtsamaks.

Kastmissüsteemi mitmeid väärtuseid lühidalt kokku võttes ei pea Sa enam ise vett tassima ja Sa saad oma aia või kasvuhoones kasvavate taimede eest süsteemselt (ning muretult!) hoolitseda. Vaatame seda teemat nüüd veidi lähemalt.

Millised on automatiseeritud kastmissüsteemi boonused?

  • Lihtne ja mugav. 40 taimele mõeldud tilkkastmissüsteem töötab ilma elektrita ning sobib seetõttu ka kaugematesse maapiirkondadesse, kus elektrilevi on piiratud ning pikendusjuhtmete vedamine võib mõnevõrra keerukaks osutuda. Kastmissüsteem jätab Sulle aega muude toredate ettevõtmistega tegelemiseks. Lisaks ei ole süsteem vähimalgi määral vaeva- ega aeganõudev. Süsteemi peab vaid veepaagiga ühendama. NB! Arvesta sellega, et põhivooliku pikkus on 15 meetrit.
  • Strateegiline süsteem, mis toetab jõudsat arengut ja kasvu. Sa saad ilma igasuguse mureta päevaks-paariks ära sõita ega pea suviste kuumalainete või põuaperioodide pärast oma pead vaevama. Kastmissüsteem teeb seda Sinu eest. Selleks, et kasmissüsteemi saaks iseseisvalt toimetama jätta, tuleb patareidega taimer vahele panna.
  • Optimaalne veekasutus, mis hoiab kokku Sinu arvetelt. Kastmissüsteem kasutab vaid nii palju vett, kui tarvis läheb. Tilkagi ei lähe raisku!

Kastmissüsteem

Kuidas funktsionaalne kastmissüsteem toimib?

Kastmissüsteemi paigaldamine on lihtne ja mugav. Selleks ei ole tarvis eraldi töömeest-paigaldajat, kuid soovi korral aitame me Sind hea meelega.

  1. Aseta veemahuti vähemalt ühe meetri kõrgusele;
  2. Täida mahuti veega ja ühenda selle külge kastmissüsteem;
  3. Süsteem kastab iga taime sama koguse veega. Et voila!

Tekkis küsimusi? Veepaagi või automaatse programmeerija ostmiseks võta meiega ühendust!