Gampre talveaed regiumTalveaed

Talveaed on klaasitud terrass – koht kus unistada ja nautida suve.
Unikaalsed REGIUMi verandad lühendavad talve ja pikendavad suve. Klaasid tekitavad õhulise ja valgusküllase atmosfääri, kus naudid looduse lähedust ruumist väljumata.

REGIUM talveaed/suveaed on maja küljes olev juurdeehitis, millel seinteks on karastatud klaasist liuguksed. Katus aga valmistatud 16mm paksust UV-kaitsega polükarbonaadist või 10mm klaasist. Meie pakutud lehtlad on nii-öelda külm lahendus.

Terrassi klaasimine

Klaasimiseks pakume kahte erinevat lahendust:
⦁ raamidega klaasistus,
⦁ raamideta klaasistus.

Raamidega terrassiklaasid

Lihtsasti paigaldatav süsteem, kus klaasmoodulid liiguvad sujuvalt üksteise taha. Alumiinium raamid värvime RAL-kataloogi alusel. Põhilisteks värvideks on kujunenud pruun (RAL 8019), valge (RAL 9016), hall (RAL 7016). Alumine juhtsiin saab olla 2-, 3- või 4-realine. Iga uks liigub omal siinil plastikkattega rullikutel. Raamitud liuguksed on varustatud riivlukudega. Saab avada ainult seestpoolt. Vajadusel saab lisada võtmega lukku väljast avamiseks.

Raamidega terrassiklaaside valmistamisel kasutatakse 4 mm paksuseid karastatud klaase. Võimalik on kasutada ka toon klaase. Toonideks on pronks või hall.

Raamideta terrassiklaasid

Raamideta terrassiklaasid sarnanevad oma tööpõhimõttelt raamidega moodulitega. Raamideta lahendusel kasutame 8-10mm paksusega karastatud klaasi, mis ei vaja alumiinium raami. Raami puudumine loob palju õhulisema tulemuse ja ei piira ilusat vaadet terrassilt.