Kasvuhoone kastmise taimer

59.00

Kasvuhoone taimer kastmissüteemile

Toide – kaks AAA patareid 1,5 V
Töötemperatuur: 5°C kuni 40°C
Töörõhk: 0-6 baari
Kastmissagedus: (saab seada 1, 2, 3, 4, 6, 8, 12, 24,
48, 72 tundi ja nädal)
Kastmisaeg: (saab määrata 1, 3, 5, 10, 15, 20, 30, 60,
90, 120 minutit)
Kui on paigaldatud uus aku, vilgub indikaator aeglaselt (~ 4 sekundit). Kui aku on tühi, vilgub indikaator kiiresti, andes märku, et on aeg patareid vahetada.
Kastmisintervalli muutmine muudab ka kastmise algusaega!
Kastmisaja muutmine ei mõjuta kastmisaja algust.

Pilt on illustratiivne

 

Kirjeldus

Kasvuhoone kastmise taimer

Kasvuhoone kastmise taimer sobib kasutamiseks nii väljas kui ka kasvuhoones kastmissüsteemi juhtimiseks. Taimer ei ole ette nähtud kokkupuuteks keemiliste, kergestisüttivate, plahvatusohtlike või toiduainetega.  Sobib kasutamiseks ainult puhta veega ja kui vesi pole puhas, paigalda programmeerija ette veefilter. Mõeldud gravitatsiooniliseks niisutamiseks ja on kasutatav ka veevärgist.
! Talveks on vaja lahti võtta ja panna sooja ja kuiva ruumi.
Töötab kahel AAA patareil (ei ole komplektis)

Kastmise automatiseerimine kasvuhoones või aias on väga lihtne. Programmeerija säästab teie aega ja vaeva. Aia või kasvuhoone kastmissüsteemi sisseehitatud kastmistaimer tagab pideva, ühtlase ja kvaliteetse kastmise ning võimaldab pühendada rohkem aega puhkamisele. Programmeerijas määrate kastmisintervalli (1 tund kuni nädal) ja kestuse ning te ei pea enam millegi pärast muretsema.

Kui teie veeallika vesi ei ole puhas, kasutage kindlasti veefiltrit. Oluline on märkida, et filter tuleb paigaldada enne kontrollerit.

Pange tähele ka seda, et kõik kastmistaimerid tuleks lahti võtta ja jahedal aastaajal hoida soojas ruumis.